Світ

Давос-2022: стійкий розвиток – це тотальна цифровізація нашого життя

“Стійкий розвиток” – це завжди чи не головна тема глобалістів, яка передбачає скорочення населення, виробництва та споживання. “Стійкий розвиток”  є ключовою тезою у всіх темах, які розглядають у Давосі і цього разу.

“Потрібен більш стійкий транспорт”

“Стійкий розвиток об’єднує зацікавлені сторони, щоб перебороти найбільшу екологічну кризу нашого часу. Такі ключові теми, як клімат, мобільність, енергетика та циркулярна економіка, спрямовані на обмеження ресурсів.

Форум направлений на вирішення скорочення викидів СО2 зі всієї людської діяльності. Нам потрібний більш стійкий транспорт, адже він є головним джерелом викидів СО2. Всесвітній економічний форум робить узгоджені зусилля з обмеження споживання енергії.

Мета форуму – переходити на використання того, що справді необхідно.

Форум покаже як використовувати інноваційні методи збору даних для розробки стійких показників продовольства. Цього року червоне м’ясо не подаватиметься, а вся риба та яйця будуть вироблятися з екологічно чистих джерел, аби показати продукти майбутнього. Крім того, у понеділок, 23 травня, страви, що будуть подаватися у Конгрес-центрі, будуть вегетаріанськими”.

Думаючі люди розуміють до чого готують людство “грошові мішки” та їхня обслуга: до тотального скорочення виробництва! Тепер маєте розуміти звідки ростуть ноги усіх енергетичних криз і чому такі проблеми з пальним – вас просто хочуть пересадити на громадський транспорт, велосипеди і невелику частину на електромобілі! В Україні вони пояснюють кризу війною, а у світі – “зміною клімату”.

Так само вас хочуть годувати штучними харчами і обмежити у використанні усіх природних багатств, даних Богом. М’ясо тварин та птиці уже замінюють білком хробаків, сарани. Якщо хтось думає, що це турбота про наше життя, то дуже помиляється. Грошові мішки хочуть забезпечити собі стабільне життя без будь-яких потрясінь. Тому що тотальний цифровий контроль із виведенням готівки дозволить не просто контролювати кожного, а забороняти будь-які протести.

Цифровізація – найкращий шанс врятувати планету

На щастя, зміна клімату є основною проблемою. Бізнес, політики та громадськість вже знають про необхідність (і вартість) екологізації економіки, важливість захисту біорізноманіття. І хоча існує безліч способів боротьби зі зміною клімату, вони часто зводяться до одного слова: скоротити. В цьому є сенс. Ми повинні скоротити кількість палива, що спалюється. Ми маємо скоротити вирубку лісів. Ми повинні скоротити кількість відходів. Успішні кліматичні дії вимагають депріоритизації економічного зростання. Це, звичайно, призведе до зниження рівня життя, медичного обслуговування та здатності людей отримувати заробітну плату”.

Як бачимо зміни клімату (штучні!) «на щастя» (обмовка за Фрейдом) допомагають глобалістам знищувати наше життя, впроваджуючи усі ненормальності. А допоможе їм у цьому ЦИФРОВІЗАЦІЯ! Коли кожен наш рух (навіть в туалеті) буде відслідковуватися, коли за кожен неправильний крок доведеться розплачуватися балами у соціальному рейтингу! Навіть не йдеться про те, що 75 відсотків праці людини замінить штучний інтелект! І вони цього не приховують. Навпаки в Давосі вже навіть наголошують, що «цифровізація – найкращий шанс врятувати планету»:

Це позитивне бачення майбутнього залежить від одного конкретного більшого: більшої цифровізації. Це кінцевий сприятливий процес. Крім того, що сам процес стає більш екологічним – дослідження показують, що мережі 5G до 90 відсотків енергоефективніші на одиницю трафіку, ніж, наприклад, застарілі мережі 4G. Цифровізація також відкриває величезні екологічні вигоди в інших секторах. За останніми оцінками Всесвітнього економічного форуму та Accenture, цифрові технології можуть забезпечити до однієї п’ятої всіх скорочень, необхідних для досягнення цілей 2050 року в галузі енергетики, матеріалів та мобільності. І це не кажучи вже про інші сектори, такі як логістика та виробництво”.

Найперше рятують планету від людей! Запамятайте це. А ще краще дивіться, яке життя пропонують, щоб зрозуміти всі процеси “порятунку”.

Таке поняття як “знання” в майбутньому зникне. З’являється нове “НАВИКИ”. Глобалістам не потрібні розумні люди. Їм потрібні ті, кого навчать відповідним діям тобто навикам в кожній професії. Тому тема “Робочі місця та навики” розглядається у Давосі окремо. Так само зникне поняття громадянина, особистості, а з’явиться  аватар, життя і робота якого передбачена у метавсесвіті. Та це вже інша тема.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *