Здоров'я

Чому ми втомлюємося та хворіємо?

Дуже часто зараз можна почути, навіть і від молодих людей, скарги на втому, погане самопочуття і ще гірше на недуги. Виявляється, є чимало причин, які непомітно забирають нашу енергію, а ми навіть про це не здогадуємося.

Недоведені до кінця розпочаті справи

Занедбані у нападі лінощів чи з інших причин справи призводять до витоку життєвої енергії. В підсвідомості вони ніби каменем лежать на ваших плечах. Тому дуже важливо визначитися, чи потрібно розпочинати ту роботу, до якої не лежить душа або ви просто не в силі її зробити.

До незавершених справ належать і невиконані обіцянки та борги.

Брехня

Чим масштабніша брехня, тим більше життєвої енергії витрачається на її «оформлення». Вона вимотує не менше, ніж розвантаження вагонів. Намагайтеся бути максимально чесними зі своїми близькими, знайомими та й із самим собою – і жити стане простіше, енергії з’явиться більше.

Страх, ворожість, недовіра

Страх, як і брехня, забирає багато сил. Він змушує наш організм працювати у стресовому режимі – у результаті купа проблем зі здоров’ям. Пам’ятайте, що всі емоції залежать від вашого сприйняття конкретної ситуації та світу загалом. Працюйте над собою і зі своїми страхами, щоб зберегти джерело вашої енергії.

Нестача спілкування з природою

Життя в мегаполісі вимотує саме по собі: ні хвилини абсолютної тиші, брак перебування на чистому повітрі та розрив із природою. Дерева, трава, спів птахів – все це життєдайне джерело для організму.

Переживання та перевантаження

Організм витрачає купу життєвої енергії, працюючи в режимі навантаження або стресу. Немає жодної системи організму, на якій би стрес не позначався негативно.

Порожні розмови

Навіщо витрачати життєву енергію на розмови, які не принесуть користі ні вам, ні вашому співрозмовнику? Такі балачки призводять до втрати не лише енергії, а й безцінного часу.

Образи

Невміння прощати, звичка тримати в собі злість і образу – чи не найгірша якість людини. Негативні емоції потужним «насосом» витягують із нас життєві «соки». Якщо не можете пробачити людині той чи інший вчинок, подумайте, що шкодите цим найперше собі: психіці та фізичному здоров’ю. Недивно, що більшість хвороб мають соматичне походження.

Недосип

Звідки візьметься сила, якщо ні тілу, ні душі не давати відпочинку? Збій біоритмів пригнічує організм: він не розуміє, як можна справлятися з поставленим перед ним завданням, якщо життєвий ритм геть порушений.

Шкідливі звички

Організму шкодять як алкоголь, наркотики та цигарки, так і переїдання, вживання шкідливих продуктів. Негативно впливають на наш організм постійне невдоволення тим, що відбувається, звинувачення всього світу у своїх невдачах. Чим гірше харчуєтеся, тим організму важче вивести токсини, тож не дивно, що й харчові звички часто «вилазять» хворобами печінки та нирок. Постійне негативне мислення – це гарантоване порушення діяльності нервової системи.

Зовнішні фактори та хвороби

Практично кожен стикається з зовнішніми факторами, вплинути на які ми не в змозі. Проте зупинити відтік життєвої енергії, найчастіше при спілкуванні з неприємними людьми, може кожен! Головне – не злитися, а спокійно розвернутися і уникнути сварки чи розмови з неприємною людиною.

Якщо вам складно стежити за своїми життєвими силами, розпоряджайтеся ними так само, як фінансами. Складіть список «енергетичних витрат» і подумайте, які з них можете прибрати чи скоротити, а які збільшити. Так можна навчитися балансувати своїми справами, емоціями, настроєм, думками і у вас з’явиться набагато більше сил для життєвих звершень та задумів!

 

 

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *