Україна

Чому колективний Захід боїться перемоги України?

Як кажуть у народі, чим далі в ліс, тим більше дров. Отак і у нас під час цієї війни з путінсько-сатанинською ордою. Нарешті, навіть ті, хто так вірив у демократичність Євросоюзу, можливо, зрозуміли, у що перетворилася Європа під пильним контролем лівих сил. І чого вартує “висока ціна” для Путіна від наших гарантів.

Росія в одній звязці з глобалістами-трансгуманістами

Про події, які передували війні, і про допомогу йшлося у публікаціях “Війна в Україні – це не просто війна українців з московською ордою, це війна добра зі злом”. Там і про колективний лівацький Захід, який напередодні війни боявся бодай зауважити Путіну і посварити на нього пальцем. Хтось кидав оті порожні, засмальцьовані до нудоти фрази про неможливість війни і вирішення конфлікту лише мирними переговорами, а хтось навіть відверто заявляв, що Україна має зробити так, як хоче Путін, аби не провокувати війну.

Весь світ побачив, як Захід вигодував мільярдними сумами за російські енергоресурси кремлівського монстра. І так само усі побачили, як ці люди бояться зробити зайвий крок в бік Києва, адже теж годувалися з його рук, певно, досить ситно. Тому звинувачувати нас в корупції після усіх тих «ковідно-корупційних» подій, а тепер війни нема сенсу. Хіба що у Європі вона пустила не такі метастази як в Україні.

Та не лише мільйонні годівниці магнітом тримають шольців-макронів біля престолу російського вседержителя. Путін ще й надто потужно підв’язаний до планів глобалістів у “великому обнуленні”, яке директор ВЕФ Клаус Шваб оголосив навесні 2020 року. Головна мета усіх цих планів із зроблених там заяв – це боротьба із “кліматичними змінами”, “пандеміями”, “продовольчими катастрофами”, бунтами має привести до тотального цифрового контролю, податку на “вуглецевий слід”, заміну робочої сили штучним інтелектом, скорочення населення, прибирання національних кордонів і проголошення єдиного світового уряду (зараз функції цього уряду намагаються просовувати через ВООЗ). Переведення життя у віртуальний метавсесвіт, де людину замінять аватари і аж до позбавлення приватної власності. При цьому Шваб заявляє, що “усі будуть щасливі”. Ну, а далі, біоінженерія має створити нову людину. Та, яку створив Бог, на думку ідеологів трансгуманізму,  – пережиток. Тобто ті самі комуністи лише в “демократичній обгортці” малюють наше майбутнє. Якщо перші хотіли створити нову людину за ідеологічними ознаками – “совєтський народ”, то ці взялися ще за генетику. Так що антиутопія Олдоса Хакслі “О новий дивний світ” стає реальністю, як і «1984» Джорджа Орвела з головними постулатами “війна – це мир, брехня – це правда”.

Про усе це говорять відверто, із захопленням, як про єдино можливий варіант порятунку нашої планети. А ще і порятунку від нас – але вже більш завуальовано (головний їхній позивний – стійкий розвиток). І тому усі вчорашні ненормальності, за словами Шваба, стануть нормальностями. Звикайте, якщо погодитесь на це все і хочете позбавити дітей та внуків майбутнього.

Фактично весь цей медично-цифровий фашизм, який стартував «модним вірусом» та локдаунами, уже запущений в Китаї. Як кажуть, і ворогу не побажаєш. Бо це не що інше як тоталітарна система, та якщо попередня базувалася на контролі сексотами лише окремих осіб, то ця передбачає тотальний цілодобовий контроль кожного та ще без наявності готівкових грошей (цифрові в розробці). Тобто неправильний наш крок, навіть думка – і ти без засобів до існування. Щоб запустити цей глобалістський план, який окреслено виписаний в ООН, як Цілі стійкого розвитку, усі потужні країни мають об’єднатися, бо вихід бодай однієї із цієї «корпорації» зупиняє просування вперед. А заплановано головний удар завершити до 2030 року. Програма, прийнята ООН у 2015 році “Перетворення нашого світу: порядок денний у сфері стійкого розвитку на період до 2030 року” скорочено називають “AGENDA-2030”. Путін долучився до неї теж досить серйозно, звичайно, балансуючи і шукаючи свої інтереси. Москва так само активно взялася за цифровізацію, яку практично курував голова правління російського Сбера Герман Греф, той самий, який у червні 2012 року на зустрічі у Пітері заявив: “Я хочу вам сказати, що ви говорите страшні речі взагалі-то. Від того, що ви говорите, мені стає страшно. Чому? Ви пропонуєте передати владу фактично в руки населення. Як жити, як управляти таким суспільством, де усі мають рівний доступ до інформації, де всі мають можливість отримувати напряму не препаровану інформацію через навчених урядом аналітиків, політологів і великої машини, яка спущена на голови; через засоби масової інформації, які нібито незалежні, а насправді ми розуміємо, що всі засоби масової інформації все одно зайняті побудовою страт?”

Джо Байден особисто запрошував Володимира Путіна на саміт лідерів з питань клімату COP26, який проходив у листопаді минулого року у Глазго. І дуже був невдоволений його відсутністю, наголошуючи, що це може загальмувати процес по скороченню викидів.

Отже без участі Росії “велике перезавантаження” просто може розлетітися, як картковий будиночок. Олів’є Шваб, член керівництва ВЕФ та син засновника Давоського форуму, дуже красномовно про це зауважив: “Давос завжди був майданчиком для діалогу. А зараз? Китайські делегати здебільшого трималися подалі від інших гостей ВЕФ, російських представників цього разу взагалі не було. Натомість, щоб говорити з ними, на форумі багато говорили про них: зрозуміти це можна, але водночас продуктивним не назвеш… Відсутність головних політиків цілком адекватно відображає зростаючий розрив між ВЕФ та глобальною реальністю. Порядок денний тепер не той, глобалізація виглядає політичним проектом, який зазнав поразки”.

Незалежна сильна Україна завжди викликає на Заході паніку

Українці – ментально індивідуалісти і національні інтереси завжди ставили за основу у будівництві держави. Інша справа, що «п’ята колона», яка постійно була представлена у владі, чинила цьому спротив, тому ми й програвали в ідеологічній політиці. Не дивно, що нам не дозволили мати свою державу після Першої світової війни. Держсекретар США Роберт Лансінг, один з представників Штатів на засіданнях Паризької мирної конференції 1919-1920 років, вважав українців нездатними створити свою державу: “Необхідно мати певний рівень виховання, щоб воно стало зрілим для автономії. Америка визнає тільки одну неподільну російську націю, яка повинна бути зфедерована у своїй внутрішній політиці на зразок США”. Щось змінилося? Що чуємо від нинішньої влади США (про європейську взагалі мовчу)? Держсекретар Ентоні Блінкен заявив, що адміністрація Байдена відкрита до мирної угоди між Києвом і Москвою, яка призведе до того, що Україна стане “нейтральною” державою поза військовими альянсами. А сам Байден у виступі в газаті The New York Times запевнив Путіна: “ Ми не будемо безпосередньо брати участь у цьому конфлікті, ні посилаючи американські війська воювати на Україну, ні нападаючи на російські війська. Ми не заохочуємо і не дозволяємо Україні завдавати ударів за її межами. Ми не хочемо затягувати війну лише для того, щоб завдати болю Росії”.

Так само нас віддали у пащу ката-“визволителя” після Другої світової війни. Ліберальні сили, а точніше демшиза – це лише мімікрія демократії і не більше, яка зараз своїми содомістськими проявими відверто перетворює світ у божевільню і сповідує диктаторські методи в управлінні суспільством. Навіть президент Польщі Анджей Дуда уже не стримався і гостро відзначив, що “ЛГБТ – гірше комунізму”, заборонивши  у Польщі пропагувати цю ідеологію, що руйнує сімейні цінності. А ще ми побачили, якими методами проводилася  “уколізація”. Європа забула про толерантність і авторитарно змушувала колотися усіх. Хто противився, міг добряче отримати дубиною по спині або й потрапити до буцигарні. Ну, і втрата роботи без наявності “коду” стала очевидним фактом.

Оця демшиза прекрасно розуміє, що Путін своєю комуно-диктаторською ідеологією набагато швидше і дієвіше приведе Україну до потрібного їм стану, навіть прикриваючись “православними цінностями”, які завжди контролювалися ФСБ. Подивіться лише на відсоток вколотих в провідних європейських країнах, в Росії та Україні – різниця відчутна. Це все, що треба знати про демократію і як там маніпулюють свідомістю людей. Навіть поважним професорам та науковцям з альтернативною точкою зору стосовно короноістерії, не дозволяли виступити перед широкою телевізійною аудиторією. Протягом десятків років вишукуються різні причини, аби відмовити нам у вступі як у Євросоюз, так і в НАТО. То чи потрібен нам такий Євросоюз?

Ланселот Лоутон

Ми завжди були проблемою для Європи! Нас боялися і бояться як потенційно дуже потужну державу, тому вміло руйнують із середини. Про це дуже гарно сказав у Лондоні 1939 року вiдомий журналiст-мiжнародник Ланселот Лоутон. “…З огляду на унiкальне географiчне положення будь-яка серйозна спроба з боку України скинути понево­лювачiв i об’єднати свої розмежованi частини в одну незалежну Українську державу неодмiнно викличе справжню панiку… Українська нацiя – це реальнiсть, яка має пiд собою, при­наймнi, тисячу лiт автентичної iсторiї. Жоден народ не боровся так тяжко, як українцi, щоб утвердити свою незалежнiсть; українська земля наскрiзь просякнута кров’ю”.

А тепер уявіть, що Україна виграє. Борис Джонсон уже запропонував нову спілку, яка одразу зруйнує комфортно-усталене життя глобалістів. По-перше, Євросоюз почне розпадатися, а отже впливати на кожну окрему державу завжди важче, ніж на союз багатьох країн. По-друге, Борис непросто так заборонив своїм міністрам відвідувати ВЕФ (Давоський форум) – для нього інтереси держави набагато важливіші від інтересів транскорпорацій, які є головними спонсорами Давосу і Шваба.

Так само НАТО втратить свої позиції як провідного й сильного політично-безпекового блоку. Тобто просто розпадеться. А ООН? Росію в разі поразки треба позбавляти права членства у Раді безпеки, та навіть і це не так важливо, як те, що і це збіговисько перетворилося в Політбюро совкових часів, котре треба розпускати. Та саме через ООН приймали програми, які лобіювали транскорпорації й глобалістами. Так через ВООЗ нагнули світ і пандемією (які вони не збираються відміняти) та локдаунами зруйнували малий та середній бізнес. Зараз взагалі ВООЗ хоче, аби країни-члени проголосували за основні поправки до Міжнародних медико-санітарних правил, які фактично позбавлять суверенні країни всієї влади та передадуть її глобальній раді ВООЗ з охорони здоров’я у разі пандемії. Уявляєте, що тоді чекає нас усіх?

Зрештою, колективний захід звик до того, що Україна є потужним фінансовим донором – скільки наших бюджетів через офшори осідає на рахунках їхніх банків? Їм потрібна сильна Україна чи сировинний придаток? Їм потрібен уряд державників чи клерків, якими легко управляти через наглядові ради, гранти, “соросят” чи “п’ятиколонників”? Думаю, для розумної людини відповідь очевидна. Тим паче, усі ми свідки того, що уже відбувається в Україні.

Так само саме зараз ми побачили наших реальних союзників – це ті країни, які теж дуже сильно постраждали від комуністично-тоталітарного режиму. Тому й готові створювати дієву спілку, яка могла б чинити опір диктаторському режиму Кремля. А Джонсон – один із політиків (яким був і Трамп), кого цікавить доля країни більше, ніж глобальний світ, і він готовий шукати собі спільників, бо, як уже побачили, англійські ліві сили теж намагалися його “з’їсти” за стійку позицію стосовно України (вечірка дворічної давності – це картинка для лохторату). Трамп навіть був вийшов з Паризького договору! Бо, прикриваючись цим сфальсифікованим договором, дуже хитро і підло руйнують світову економіку і загалом наше життя. Та Байден в перший день на посту президента відмінив це рішення.

Навіть з викладанего вище, думаю, стає зрозумілою поведінка колективного заходу. Отже, насамперед, маємо покладатися лише на себе і тиснути на свій уряд, в якому так само чимало проплачених зрадників та пройдисвітів. А ще закликати світове суспільство допомагати нам розгромити ворога, який є великою загрозою не лише для України, а для всіх. Переможе Україна – переможуть світлі сили. А далі усе залежатиме від позиції кожного з нас мужньо відстоювати свої права, дані нам Богом, а не здурівшими геть дегенратами.

P. S. Ну, і сьогодні ця “євротрійка” приїхала до Зеленського не задля наших інтересів, а Кремля…

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *