Здоров'я

Часник – вбивця ракових клітин та вірусів

Творець, благословляючи життя на Землі, подбав і про ліки для нас. Тисячі років людство не знало сучасних хімічних медикаментів, однак добре справлялося із захворюваннями, використовуючи природні можливості. Один із найдієвіших природніх препаратів – часник. Навіть Гіппократ захоплювався ним, адже він справлявся з різними інфекціями та раковими клітинами.

Щоб запобігти утворенню ракових клітин, полюбіть часник

Однак сучасна, так би мовити, офіційна медицина не запропонувала часник як ліки для людини. Не дивно, адже фармацевтична індустрія зацікавлена у дороговартісних медикаментах, не зважаючи на те, що часник багатий на цінні речовини.

Він має високий вміст алліцину – потужного антиоксиданту, який блокує діяльність вільних радикалів. Завдяки цьому запобігає утворенню та поширенню злоякісних клітин. Не секрет, що для процесу поділу і метастазування ракових клітин необхідно постійне їх підживлення. А присутній в часнику алліцин провокує голодування пухлинних тканин, завдяки чому блокуються шляхи поширення злоякісного процесу. Алліцин ще й потужна антибактеріальна речовина, завдяки якій регулярне вживання часнику допомагає запобігти більшості відомих інфекцій.

Кварцетин і сполуки сірки доповнюють і підсилюють вплив алліцина на організм. За словами вчених з Американського інституту боротьби з раком, присутній в часнику кварцетин зупиняє ріст злоякісних новоутворень в товстій кишці, тканинах стравоходу, шлунку і сечовому міхурі. Сірчані з’єднання здатні проникати через гематоенцефалічний бар’єр і боротися з раком мозку – гліобластомою. А ще кварцетин виводить з організму надлишки холестерину і зміцнює стінки кровоносних судин. Тому ця особливість дозволяє поставити часник в один ряд з «серцевими» препаратами.

Диаллилдисульфид – сильний профілактичний компонент, який впливає на патогенні мікроби і є потужним профілактичним засобом проти раку легенів, кишечника та шкіри.

Часник багатий на дуже важливий мінерал селен, який, за словами фахівців, здатний обмежувати приплив крові до пухлини і тим самим запобігати її зростанню. А ще допомагає легше переносити хіміотерапію, захищаючи організм від побічних ефектів і попереджаючи хромосомні пошкодження ДНК. Селен – джерело потужного антиоксиданту глутатіонпероксидази, який запобігає окисленню холестерину і не дає йому осідати на стінках судин. Регулярне вживання цього мікроелементу значно скорочує ризик виникнення інфарктів та інсультів.

Триптофан, який є в часнику, сприяє виробленню в організмі серотоніну, а потім і мелатоніну. Дана речовина виробляється шишкоподібною залозою нетривалий період відразу після засинання і є потужним засобом проти вільних радикалів. А якщо врахувати, що виробництво мелатоніну до 70 років зводиться до нуля, можна пояснити, чому онкологічні захворювання розвиваються переважно в похилому віці.

Отже склад часнику такий, який ідеально підходить як для профілактики, так і лікування онкологічних захворювань. Сучасні вчені виділили 13 видів злоякісних пухлин, з якими часник добре бореться, а саме: мієлоїдним та лімфобластним лейкозом, лейкемією або хронічним лімфолейкозом, раком підшлункової залози, товстої кишки, молочних залоз, ендометрії, шийки матки, печінки, шлунка, остеосаркомою, меланомою, лімфомою.

Часник також потужний протизапальний засіб, який усуває багато видів інфекцій, в тому числі: золотистий стафілокок, стрептокок групи B, мікобактерії туберкульозу, синьогнійну паличку, інфекцію клебсієли, цитомегаловірусну інфекцію, вірус імунодефіциту людини (ВІЛ), хелікобактер пілорі, афлатоксикоз, афтозний стоматит, кандидоз (молочницю), клостридії, холеру, вірусні інфекції (в тому числі й короновіруси).

Часник рівносильний “серцевом” препаратам

При цьому боротьба з онкологічними та інфекційними патологіями доповнюється благотворним впливом часника на серце та судини, а значить, лікуванням та профілактикою серцево-судинних захворювань – найпоширенішою причиною смертності у світі. А ще згідно з даними науковців, часник діє як «пребіотик» в мікробіомі кишківника і здатний виробляти «хороші» кишкові бактерії, відомі як біфідобактерії.

Творцем створений такий «препарат», який реально лікує одразу купу хвороб або запобігає їх появі. Адже часник забезпечує зниження артеріального тиску, перешкоджає згортанню крові, утворенню атеросклеротичних бляшок, знижує кількість жирової тканини навколо міокарду, зміцнює серцевий м’яз, розширює кровоносні судини, уповільнює окислення крові, запобігає утворення бляшок.

Скільки часнику потрібно вживати для того, щоб боротися з перерахованими захворюваннями чи запобігти їм, поки що таких точних рекомендацій від фахівців нема. Часто рекомендують з’їдати щодня 4-5 зубчиків. Та важливо вживати часник правильно, адже від цього багато в чому залежить лікування та профілактика нашого організму. Щоб присутні в часнику компоненти принесли максимальну користь, спочатку слід посприяти вивільненню ферменту аллінази. Для цього, очистивши зубчики свіжого часнику, їх слід залишити на 15 хвилин, а потім подрібнити або пропустити через часникодавку і вживати в їжу.

Вживання часнику може допомогти зміцнити імунний захист організму.

Однак бігфарма зазомбувала людей лише на препарати хімічного походження та біодобавки, на яких заробляє величезні гроші.

Це не заклик відмовитися від лікарських препаратів, а лише бажання привернути увагу на те, що поруч з нами не менш ефективні й набагато дешевші засоби для боротьби з найстрашнішими захворюваннями, дія яких не викликає побічних ефектів.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *