Здоров'я

Чарльз ХОФФЕ: Уколи вб’ють більшість, спричиняючи серцеву недостатність

«62 відсотки, вколотих мРНК-уколами людей, уже показують мікроскопічні тромби, – про це попередив практикуючий лікар, доктор медицини Чарльз Хоффе із Британської Колумбії, Канада. – Більшість, яким ввели уколи від «модного вірусу», помруть протягом декількох років від серцевої недостатності».

Чарльз Хоффе

Такі невтішні прогнози від канадського лікаря. На жаль, про це попереджували багато вчених та лікарів, правда, їх ніхто не допускає на головні канали та потужні ЗМІ. Він спостерігає за своїми пацієнтами, які отримували укол мРНК від Pfizer-BioNTech чи Moderna і помітив, що їхні капіляри уже закупорюються, що з часом призведе до серйозних серцево-судинних проблем. За його словами, ці уколи запрограмовані так (вкотре наголошую, що Модерна назвала свої «наша операційна система»!), щоб перетворити людське тіло у фабрику спайк-білків, і з часом вони викликають прогресуюче згортання крові.

«Зараз ми знаємо, що лише 25 відсотків «речовини» з уколу, введеної в руку, залишається у ній, решта, 75 відсотків, забирається лімфатичною системою і поступає у кровоток. До речі, в одній дозі «уколу» Модерни міститься буквально 40 трильйонів молекул мРНК», – сказав Хоффе.

Далі доктор каже, що хоча ці “упаковки” були розроблені Біг Фарма для безпосереднього всмоктування в клітини, але єдине місце, де вони дійсно можуть всмоктуватися – це навколо кровоносних судин і в капілярні сітки, які представляють собою теж маленькі кровоносні судини та кровоток, де виступають гени. Потім тіло розпочинає зчитувати програму, а далі виробляти трильйони цих протеїн-шипів. Кожен ген може виробляти багато-багато білків-шипів. Згодом організм розпізнає, що це інородні тіла, й виробляє антитіла проти них, щоб захистити вас від «модного вірусу».

Хоча давно стверджують, що ці спайкові білки діють як стримуючий фактор вірусної інфекції після ін’єкції в організмі людини, насправді вони фактично стають частиною клітинної стінки ендотелія судин людини. Це означає, що клітини, які вистеляють наші кровоносні судини повинні бути гладенькими, щоб кров добре текла, а зараз вони матимуть маленькі шипи.

Лікар Хоффе каже, що ось таким чином після введеного препарату будуть створюватися тромби, адже тромбоцити, які намагатимуться вирішити проблему, створюватимуть все більше згустків. «Коли тромбоцит проходить через капіляр, він раптово вражає всі ці викиди «модного вірусу», і стає абсолютно неминучим утворення тромбів, які блокують цю судину, – пише він. – Як наслідок білки-шипи можуть передбачено утворювати тромби, які знаходяться у наших кровоносних судинах, якщо ви вколоті цими препаратами».

Виявляється, ці тромби відрізняються від «рідких», про які говорять в ЗМІ, бо їх бачать на комп’ютерній томографії і МРТ. Ці мікроскопічні і не виявляються при тестуванні, тому їх можна виявити лише з допомогою аналізу крові, відомого як D-дімер. Саме тести на D-дімер доктор медицини проводив на своїх пацієнтах, які вколоті мРНК-уколом і таким чином побачив, що 62 відсотки з них мають ці мікроскопічні тромби.

«Найтривожніший момент цього всього в тому, що деякі частини тіла, такі як мозок, спинний мозок, серце, легені не можуть регенеруватися. Коли ці тканини пошкоджені згустками крові, вони пошкоджуються уже незворотньо», – підсумував Чарльз Хоффе.

І нема жодного відповідального за цей злочин! Усі хитро умили руки, вручивши перед тим, як вас вколоти, “папір”, де попереджують про експериментальний укол і всю відповідальність за наслідки таким чином перекладають на вас.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *