Світ

CDC: природній імунітет перемагає!

Чи в…на проти C…-19 забезпечує кращий імунітет, ніж попередня інфекція? Мережа дій з інформованої згоди (ICAN) докопалася до суті цього питання. Вона провела офіційний обмін думками з CDC щодо цього, задавши конкретні питання.

І отримала чітку відповідь: природній імунітет перемагає! CDC не змогла спростувати зрозумілу, послідовну та незаперечну науку, що демонструє перевагу природнього імунітету порівняно з імунітетом від в…ин. У кого більше шансів захворіти на C…-19? Відповідь зрозуміла. Природній імунітет забезпечує більш, ніж 99-відсотковий захист до C…-19, тоді як імунітет до в…ин значно нижче цього рівня захисту навіть безпосередньо після в…ції і швидко слабшає.

У кого більше шансів заразитися та передати вірус (з симптомами чи без них)? Відповідь знову зрозуміла. В…ний імунітет не запобігає інфекції та передачі, в той час як природній імунітет запобігає. Як пояснив директор CDC, в…ваним необхідно носити маски, тому що “те, що в…ни C…-19 більше не можуть запобігти передачі”. Найгірше, ґрунтуючись на офіційних урядових даних із Великобританії та Ізраїлю, відомі побічні ефекти від в…ни C…-19 перевищують відомі переваги в…нації з природнім імунітетом.

Урок ще раз полягає не в тому, що органи охорони здоров’я ніколи не повинні припускатися помилок. Вони це роблять. Таке трапляється. Урок полягає в тому, що цивільні та індивідуальні права ніколи не повинні залежати від медичної процедури. Кожен, хто має природній імунітет або інший, хто хоче зробити укол і отримати підвищення, повинен бути вільний у цьому. Але уряд не повинен нікого примушувати до участі у будь-якій медичній процедурі.

 

 

 

Естественный

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *