Здоров'я

CDC дає задню: екстрене використання ПЦР-тестів скасовується

25 липня CDC оголосив, що скасує дозвіл на екстрене використання ПЦР-тестів для тестування “модного вірусу”.

“Після 31 грудня 2021 року CDC (Центр з профілактики та контролю захворювань США – федеральне агентство міністерства охорони здоров’я США – авт.) відкличе запит в Управління по санітарному нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів США (FDA) на отримання дозволу на використання в надзвичайних ситуаціях групи діагностики ПЦР-тестів для виявлення “модного вірусу”. В режимі реального часу аналіз вперше представлений в лютому 2020 року і призначений тільки для виявлення цього вірусу.

CDC заздалегідь повідомив про це клінічним лабораторіям, щоб у них було достатньо часу для вибору і впровадження однієї з багатьох альтернатив, схвалених FDA. А також рекомендував клінічним лабораторіям і дослідницьким центрам, які використовують ПЦР-тести, перейти на інший схвалений FDA тест для виявлення “модного вірусу”. “У рамках підготовки до цієї зміни CDC закликає лабораторії розглянути можливість впровадження мультиплексного методу, який може полегшити виявлення і диференціацію вірусів грипу”.

Численні суди по усьому світу визначили використання ПЦР-тестів для виявлення “модного вірусу”, як ненадійне і відверте шахрайство. За твердженням багатьох вчених та спеціалістів, саме ПЦР-тести дозволили створити “потрібну” статистику, щоб запустити пандемію.

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *