Світ

Борис Джонсон, як камінь спотикання для давоської демшизи (закінчення)

Союз Англії з іншими країнами зруйнує усі плани глобалістів!

Найперший виклик лівим силам на посаді прем’єра – заборона міністрам Великобританії брати участь в елітному саміті у Давосі. Саме там моделюють майбутнє зі скорочення виробництва, споживання та тотального цифрового контролю за людством. При цьому Борис Джонсон пояснив, що “шампанське з мільярдерами не повинно бути в центрі уваги членів уряду, наша увага зосереджена на роботі для людей”. Борису, як меру Лондона, довелося побувати у Давосі не раз, і він знає, хто і для чого там збирається. За його словами, “це велике сузір’я егоїстів, залучених до масових взаємних лестощів”.

Джонсон так само як і Трамп, який вийшов навіть з Паризького договору, ігнорував штучно створену проблему зі зміною клімату (потеплінням), добре знаючи тему “кліматичних війн” і хто її просовує. Тому одразу отримав “політичний вистріл”:  в 2021 році декілька активістів при підтримці  недержавної екологічної організації Plan B Earth подали позов до суду, звинувачуючи його у порушенні зобов’язань по боротьбі зі зміною клімату. На думку позивачів, уряд порушує права людей, недостатньо працюючи, щоб попередити екологічну катастрофу.

І тут розпочалася війна в Україні. Невідомо, як склалася б ситуація, якби не тисячі одиниць протитанкової зброї NLAW, які Великобританія поставила нам ще в січні. Тоді, коли американські сенатори подали законопроект про ленд-ліз для України, який Джо Байден положив у шухляду, не забуваючи практично щодня нагадувати, що “Путін нападе”, Великобританія за дві доби надала більше протитанкових засобів, ніж усі країни НАТО з 2014 року разом узяті! На ранок 19 січня, з авіабази Brize Norton до Борисполя було направлено шість літаків C-17A Globemaster III.

Прем’єр-міністр Борис Джонсон – найперший міжнародний лідер, який звернувся до нашого парламенту, високо оцінивши опір України у протистоянні російській орді, наголосивши: “Ви розвіяли міф про непереможність Путіна і написали одну з найславетніших глав у військовій історії та в житті вашої країни. Заявлена непереможна сила путінської бойової машини розбилася об непорушний український патріотизм та любов до Батьківщини”.

А у інтерв’ю Good Morning Britain на каналі ITV Джонсон сказав: “Те, що Великобританія робить і робила з початку кризи – це лідерство у світі. Ми не кажемо, що робимо це для того, щоб спровокувати якісь геополітичні зміни чи отримати результат у Москві… Нас хвилює український народ та його страждання”.

Коли Джонсон і англійський народ не на словах, а реально підтримали Україну у війні проти кремлівського монстра, лівацький істеблішмент насторожився одразу. А після заяви стосовно створення союзу України, Польщі, Балтійських країн одразу розпочалося цькування й організація імпічменту. Причина знайшлася досить “вагома”: звинувачення в участі у вечірці під час локдауну, яка була аж два роки тому. Хоча всі ми не раз бачили у соцмережах, як “еліта” зустрічалася та розважалася і без масок, і при величезному скупчені. Та, коли прийшов час сказати “фас”, наївній публіці вчергове навішали локшини, мовляв, у демократичному суспільстві працюють закони, перед якими усі рівні. І значна частина людей у це повірила. Хоча, як виявилося нещодавно, екс-канцлер Ріші Сунак так само порушував правила локдауну.

“Грошові мішки”, які збираються у Давосі, добре розуміють, що лише Джонсону вдасться створити новий союз, Євросоюз розсиплеться, як картковий будиночок. І багато інших міжнародних інституцій, які досі почувалися комфортно, розлетяться. А отже їхні плани на “велике обнулення” рухнуть.

Проте місяць тому противникам Бориса Джонсона досягти цілі не вдалося – не вистачило потрібної кількості голосів, і він залишився на посаді прем’єра. Та уже було зрозуміло, що це початок, наступну атаку довго чекати не доведеться. New York Times з посиланням на історію, зазначила, що “навіть ті, хто вигравав такі голосування в минулому, зазвичай позбавлялися крісла протягом найближчих місяців”.

І на прем’єр-міністра знову, як із рогу достатку, посипалися брудні звинувачення: ремонт квартири з використанням грошей, взятих у позику в донорів Консервативної партії, призначення російсько-англійського бізнесмена Євгена Лебедєва в Палату лордів, пропозиція переписати правила поведінки для депутатів після скандалу з Оуеном Патерсоном, сексуальний скандал навколо Кріса Пінчера.

Першими Джонсона зрадили індуси

І одразу після другого візиту в Україну – наступна атака. Міністри почали подавати у відставку як протест на аморальну поведінку Кріса Пінчера. Останнє звинувачення виглядає просто смішно.

Якщо хтось сподівався, що бій із глобалістами, а отже і з Білим домом, Брюсселем та Кремлем буде простою справою, то дуже помилявся. Сучасна “демократія” – це прикритий лівацький рух, зі всіма ознаками тоталітаризму. Яскравий приклад – Китай, який Клаус Шваб назвав взірцем боротьби з “модним вірусом”. Тому і Путін, і “колективний захід” зійшлися в поставленій меті: прибрати Джонсона з посади прем’єр-міністра. Першими у відставку 5 липня несподівано подали міністр фінансів Ріші Сунака та охорони здоров’я Саджід Джавід – обидва індійського походження. Вплинути на них Кремлю було найлегше через зв’язки з індійською владою. На такі справи грошей там ніколи не шкодували.

Ми прекрасно розуміємо роль Лондона в західній політиці. І після такого потужного жесту Бориса Джонсона в бік України Захід не міг залишитися збоку. Борис відверто завив, що Захід дуже повільно діяв щодо російської агресії в Україні, наголошуючи, що союзники України “не можуть зробити таку помилку”, яку вони зробили під час вторгнення в Крим у 2014 році. І західні лідери мусили заявити про допомогу та “засудити” Путіна, навіть якщо перед війною багато хто заявляв, що не варто псувати стосунків з російським президентом, бо він все одно виграє у цій війні.

І знову Англія відправляє зброю в Україну не під тиском суспільства та впливових осіб, як це відбувається в США, а задля нашої перемоги. А це засоби радіоелектронної боротьби, GPS, прилади нічного бачення, радіолокаційні системи, призначені для виявлення артилерійських снарядів і ракет, важкі літальні дрони, які можуть перевозити постачання українським силам, хто опинився в ізоляції, спеціалізовані Toyota Land Cruiser, самонавідні ракети Brimstone,  мобільні зенітно-ракетні комплекси Stormer HVM для підтримки протиповітряної оборони країни.

Ліз Трасс і Бен Уоллес

Відставка Бориса Джонсона, на думку багатьох політологів, не змінить в цілому політику Англії у стосунках з Україною, адже міністр оборони Бен Уоллес та глави МЗС Ліз Трасс підтримують нас у цій війні. Проте, чи буде його наступник таким рішучим та ризиковим, що стосується допомоги Києву, судити важко. Джонсон показав себе справжнім лідером і бійцем з противниками нашої перемоги.

І навіть після заяви про відставку у лівих сил виникає занепокоєння, що Борис може викликати проблеми, якщо “не буде дотримуватися умов та принципів, якими він повинен керуватися, які викладені в керівництві кабінету міністрів”.

Серед своїх здобутків Борис Джонсон назвав і підтримку Україні. Його противники вважають, що він, безумовно, намагатиметься зробити більше для України, адже має в цьому гарячу підтримку громадськості. Але, як пише ліва преса, “має бути м’яким, коли справа доходить до важливих політичних рішень, контрактів чи призначень за умови, що порушення не завдасть шкоди національним інтересам або не обійдеться дуже дорого”. Думаю, натяк досить зрозумілий.

Чим далі, тим частіше під різними приводами ми будемо відчувати спротив “колективного заходу” нашій перемозі. Саме західні ліваки будуть змушувати нас сідати за стіл перемовин, щоб “зберегти обличчя Путіна”, якого така поведінка надихає лише на глобальніші злочини.

 

 

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *