Світ

Біовійна як метод встановлення контролю над людством

Про те, що нас труять з неба, заговорили давно. Зрештою, той, хто спостерігає за небом, розуміє, що відбувається. Бо раніше ніхто не бачив таких причудливих хмар і в таких незвично-агресивних фарбах при заході сонця. Зрозуміло, обиватель сприйматиме це як плинне явище, навіть не думаючи задати запитання: а що відбувається з небом? І так само мало хто здивується, чому раптом так часто кружляють літаки, залишаючи по собі аж геть не звичні сліди…

Для зараження достатньо розпорошити розчини з соляною або сірчаною кислотою (H₂SO₄) та діоксидом азоту (NO₂) – і розвиток хімічного пневмоніту не забариться. З літаків так само можна викидати токсини та отрути, які виглядають як густі газові шлейфи, що не зникають дуже довго. Такі аерозолі – з наночастинками алюмінію, стронцію, барію, марганцю – вдихаються людьми і провокують різні захворювання.

Руйнується захисна функція організму, відбувається зміна емоцій, втрата концентрації (волі, мотивації), психічна пригніченість, а в перспективі та при постійному насиченні організму – онкологія та різні патології. Дивні кислотно-задушливі “тумани” у містах є результатом таких таємних розпорошень, які разом із радіацією новітнього мобільного зв’язку провокують симптоми C…id, від яких ослаблені люди одразу хворіють.

Діоксид азоту (як сірчана і соляна кислота) порушує роботу верхніх дихальних шляхів і може провокувати бронхіт, запалення або навіть набряк легень. Він найбільш небезпечний для людей, які страждають на бронхіальну астму та інші легеневі захворювання. При взаємодії з вологою у дихальних шляхах відбувається пригнічення центральної нервової системи, утворення метгемоглобіну, гемоліз, білірубінемія, розширення кровоносних судин, зниження артеріального тиску. З’являється сухість у горлі та подразнюється слизова оболонка. Спочатку спостерігається головний біль, слабкість, кашель, легкий біль у ділянці грудної клітки, спазми м’язів та судоми, загальмована реакція, порушення координації та мови, зорові та слухові галюцинації, запаморочення, тахікардія. Посилення інтоксикації: підвищена температура тіла, нестача повітря, нудота, блювання, посилення болю в грудях, відчуття здавлювання голови, вологий кашель з кров’янистим мокротинням, порушення функції дихання та серцевого ритму, набряк легенів.

Розпилення діоксиду азоту (а також сірчаної кислоти) особливо ефективні в осінньо-зимовий період, коли небо затягнуте хмарами та штучне пароподібне повітря виглядає як природний туман.

Ще одне очевидне призначення отруйних розпорошень – прибирати мешканців з вулиць та заганяти у домашні в’язниці. Розпорошення хім…йлів не припиняється ніколи, навіть у літню пору. Заражають не лише людей, а й землю – для неможливості вирощувати на ній екологічно чисті урожаї.

Але найголовніший секрет полягає в тому, що вони можуть містити металевий пил, який під впливом НВЧ-нагріву від вишок 5G створює опік легень зсередини. Мікрохвильове опромінення також призводить до пересихання слизової оболонки, погіршення зору, опіків шкіри, а отруєння діоксидом азоту – до втрати нюху та смаку. Загальне завдання урядів під час ПЛАН…демії – таємно морити населення всіма можливими способами та через підконтрольні ЗМІ “розводити” довірливих людей на вбивчі уколи і присвоєння куар-кодів.

Думаю, цей процес буде продовжуватися доти, доки люди не дізнаються правду. Хоча, як свідчить історія, учасників геноциду завжди в певний час прибирають, аби замести сліди. А людьми під дією страху та силовим тиском продовжують легко маніпулювати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *