Світ

Більдерберзький клуб – це “інтелектуальна еліта” та банкіри світу, які знищують національні держави!

З 2 по 5 червня у Вашингтоні пройшла 68 зустріч Більдерберзького клубу. Після дворічної перерви елітний глобальний саміт “перезавантажувався” у розкішному вашингтонському готелі Mandarin Oriental, взятому під охорону військово-повітряними силами США. За повідомленнями The Guardian, очолив цьогорічний саміт генеральний секретар НАТО ветеран цього клубу Йєнс Столтенберг.

Сильні світу вирішують майбутнє людства

Готель Mandarin Oriental

У списку високопоставлених гостей було 118 осіб із 21 країни, який включав голів Нато, ЦРУ, GCHQ (центр урядового зв’язку Великої Британії, одна із спецслужб), Рада національної безпеки США, політиків, ветеранів і діючих розвідників, бізнесменів, банкірів, голів транскорпорацій та світових центрів управління, чимало мільярдерів-“технарів”. Тобто запрошений на чотириденне засідання Більдербергського клубу – це або великий політик, або провідний бізнесмен, або високий керівник. Склад учасників конференції цього року очолював голова ЦРУ Вільям Бернс – колишній посол США в Росії.

І що дуже важливо вперше були запрошені представники України: посол країни в США Оксана Маркарова та президент “Нафтогазу” Юрій Вітренко. Тобто Україна отримала конкретні “ЦУ”, особливо, що стосується енергетичного сектору.

Варто відмітити, що Більдерберзький клуб створений у 1954 році як спільний проект британської та американської розвідок. Засідання клубу завжди проходять за зачиненими дверима, тому суспільство отримує дуже мало інформації.

Основні тези цьогорічної зустрічі

Геополітичні зрушення. Оголошення Росії ворогом цивілізованого світу для певних планів.

НАТО. Розширення НАТО на схід із постачанням наступальних ядерних озброєнь.

Китай. Експеримент у Шанхаї (нещодавній потужний фашистський локдаун). Адаптація населення до соціального рейтингу та ока “великого брата”. Вирішення внутрішніх протиріч глобалістів між групами Ротшильдів та Рокфеллерів.

Індо-тихоокеанські тренди. “Голодні ігри” на ТВД (театр воєнних дій) у Тихому океані. Постачання російської нафти на танкерах без транспондерів. Проблеми з Іраном та його реанімований договір із США. Окрема тема – Тайвань як засіб роботи з економікою КНР.

Китайсько-американське технологічне змагання. Спроба локалізувати виробництва, пов’язані з КНР в інших регіонах світу, у тому числі Індії та країнах Південно-Східної Азії. Ступінь тиску на КНР для досягнення арешту російських активів у юанях та дотримання санкцій проти Росії.

Росія. Рівні санкційного впливу. Дивний характер росіян. Путін як лідер держави, його роль та варіанти роботи з його найближчим оточенням. Відкладення “нафтового ембарго”, корекція позицій “младонатівців”. Можливості Польщі приймати американський зріджений природній газ (ЗПГ) у достатньому для ЄС обсязі через Балтику.

Наступність уряду та економіки. Відносини між урядами поки що суверенних держав і глобальними корпораціями. Тимчасовий графік розподілу ролей. Передача частини функцій урядів корпораціям та міжнародним інститутам. І далі віритимите, що усе вирішує лише державна влада? Підрив глобальної фінансової системи. Поява незалежних від SWIFT систем обміну банківської інформації. Оплата за енергоносії Росії у рублях через “Газпромбанк”, блокування всіх системотворчих банків. Тотальний контроль над фінансовими ринками з боку регуляторів США. Роль та місце державних криптовалют. Перехід деяких країн на оплату за бартером або національними валютами.

Дезінформація. Робота з найбільшими ЗМІ Заходу щодо правильного висвітлення запланованих світових змін.

Енергетична безпека та стійкість. Пошук резервів, що заміняють російські постачання енергоносіїв. Робота з венесуельською та іранською нафтою. Постачання ЗПГ. Катарський газопровід в обхід Сирії. Нафтовий термінал у Бейруті

Здоров’я після пандемії. Вплив ГМ-вакцин на реальне здоров’я “уколотих”. Дослідження Phazer. Робота з віспою мавп у “розвинених країнах”, готовність України до холери. Ймовірність осінньої пандемії нового типу коронавірусу. Фрагментація демократичних суспільств. Посилення ролі органів місцевого самоврядування. Тренд поступового відмирання суверенних країн.

Торгівля та деглобалізація. Тимчасовий відхід принципів глобального поділу праці. Спроби повернення чи локалізації ключових виробництв на власній території. Зміна логістичних ланцюжків. Транснаціональний коридор КНР – Західна Європа через Закавказзя, Туреччину, Болгарію та/або Румунію. Перехоплення Північного морського шляху. Блокування російських танкерів.

Україна. Окремо варто звернути увагу на останній пункт порядку денного – Україну. Вона є ключем до подальшої дестабілізації “навколоросійського” світу і одночасно – ударної сили для глобалістів, що скоординувалися на старті “нового стрибка”. За деякими даними, перед нею промальовані такі завдання:

вести та максимально втягувати РФ у переговори щодо “тимчасового припинення вогню”;

забезпечити безперебійне постачання газу до ЄС трубами;

передати США все зерно пшениці вищих сортів минулого врожаю “щоб уникнути голоду у світі”;

забезпечити захист Чорноморських портів, що під контролем режиму Зеленського за допомогою зброї, що поставляється;

В проекті «пандемія» були допущені помилки

За інсайдерською інформацією, члени клубу на закритій зустрічі для “вибраних” (наднаціональна еліта) підбили підсумки операції “пандемія C…ID-19”. Едептам “страшного вірусу” нарешті, можливо, розвидниться, яку ціль ставили грошові мішки, лякаючи їх майже два роки. Було заявлено про дуже серйозні помилки, які зараз намагаються закрити війною в Україні.

Особливий акцент поставлений про неможливість для глобальних корпорацій стати зараз вище державних апаратів у придушенні непокори. “Місцеві силовики” висловили претензії оонівським діячам, головам корпорацій з Big Farma та Big Tech, частині банкірів, що вони поквапилися, не підготувавши як у Шанхаї – експериментальному майданчику Ротшильдів – запровадження соціального рейтингу, чим порушили загальні плани щодо побудови “нового дивного світу”.

Однин із пунктів на саміті – “глобальні перебудови”, а також “виклики НАТО”, найбільшим з яких, вочевидь, є Україна. Перемога України реально нівелює цей військово-політичний блок.

Цей саміт представлений багатьма військовими.  Були присутні експерти по Росії та Україні, зокрема помічник міністра оборони США з питань міжнародної безпеки Селеста Валландер та екс-заступник радника з національної безпеки Надя Шадлоу, яка входить до елітного керівного комітету Більдерберзького клубу. Серед потужних  – Джеймс Бейкер, голова офісу net assessment.

За кілька днів до цього «елітного збіговиська» Зеленський зустрівся з представником Більдерберзького клубу та розвідки США Алексом Карпом, який керує сумнозвісною компанією зі стеження та аналізу даних Palantir, що фінансується ЦРУ. Palantir (американська компанія, розробник програмного забезпечення аналізу даних для організацій, основні замовники — спецслужби, інвестиційні банки, хедж-фонди), створена мільярдером і більдерберзьким інсайдером Пітером Тілем, погодилася надати “цифрову підтримку” українській армії, йдеться у Твіттері віце-прем’єра країни.

Кіссінджер – ідеологічний хрещений батько Більдерберзького клубу

Генрі Кіссінджер

Як бачимо, світова “еліта” надто поспішає із “переформатуванням світу”, проводячи зустріч за зустріччю на різних платформах, плануючи й проектуючи пандемії, продовольчі кризи, кліматичні потрясіння. Центральне місце на зустрічі більдербергців займало питання “руйнування глобальної фінансової системи”, яке розглядалося і у Давосі.

Тема “Енергетична безпека та сталий розвиток” узгоджувавалася з керівниками нафтових гігантів Бернардом Луні (British Petroleum), Бен ван Берденом (Shell) та Патріком Пуянне (TotalEnergies). А “Постпандемічне здоров’я” з генеральними директорами Pfizer Альбертом Бурлою і GlaxoSmithKline Еммою Уолмслі, які цілими днями сиділи з інвесторами з Уолл-стріт.

Присутніми на саміті були й чотири діючих начальників розвідок: голова штабу урядового зв’язку Великобританії Джеремі Флемінг, директор французького агентства зовнішньої розвідки DGSE Бернард Еміе, керівник Агентства США з кібербезпеки та інфраструктурної безпеки Джен Істерлі і радник Байдена з національної безпеки Джейк Салліван.

Колишніх керівників шпигунів представляли Девід Петреус (ЦРУ) та сер Джон Сойєрс (МІ-6). А вершив суд на збіговиську у модному готелі наставник Клауса Шваба 99-річний Генрі Кіссінджер. Саме Кіссінджер єдиний (!), хто постійно відвідує Більдерберзький клуб із 1954 року! Він був його  ідеологічним хрещеним батьком. Нещодавно став ще й співавтором книги “Епоха штучного інтелекту” разом із Еріком Шмідтом, колишнім главою Google.

Цього року вашингтонська конференція була помітно переповнена світилами “штучного інтелекту”: від Янна Лекуна з Facebook до Деміса Хасабіса з DeepMind (британська компанія, що займається штучним інтелектом). Більдерберг знає, що, хоч би як відбувалися глобальні перебудови і хоч би як виглядало перезавантаження глобальної фінансової системи, образ світу визначатиметься великими технологіями. І якщо заключна частина – це єдиний світовий уряд, то він буде забезпечуватися саме штучним інтелектом. І хоча б хто із мільярдерів створював програмне забезпечення, що управлятиме світом, Більдерберг прагне бути стовідсотково впевненим, що саме його рука лежить на “мишці”.

Як бачимо, відомі слова Девіда Рокфеллера, сказані у 1993 році, стають реальністю: “Нам було б неможливо розробити наш план для всього світу, якби він набув розголосу в ті роки. Але світ влаштований складніше і готовий йти до світового уряду. Наднаціональна верховна влада інтелектуальної еліти і банкірів світу, безсумнівно, краща, ніж національне самовизначення, поширене в минулі століття. Таким чином, ми зобов’язані  тримати пресу в невіданні стосовно наших переконань, що становлять історичне майбутнє нашого століття” 

Думаю, розумієте яке “світле майбутнє” нам готують, аналізуючи уже сьогоднішні події, прикриваючись “рятуванням планети” та іншими “демократичними спічами”? І якщо народ не пробудиться до відстоювання своїх прав, майбутнє дітей незавидне.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *