Цікаво знати

Бертон-на-воді – село в Англії, яке має свою міні-копію

Бертон-на-воді (BourtonontheWater) – це невелике село в графстві Глостершир, Англія із населенням 3200 чоловік. Воно відоме багатьом не лише своїм гарним виглядом, але тим, що має свою копію зменшену у девять разів, яку називають Парком мініатюр.

Копія старовинного поселення створювалася цілих сім років. Її будівництво розпочалося у 1930 році. Копії будинків і вулиць не просто точні, а й виготовлені з матеріалів, взятих у самому селі, що надає їм ще більшої натуральності. Більше того, на території копії Бертон-на-воді є копія копії села.

Поруч із центральною вулицею протікає річка Віндраш, через яку прокладено п’ять невисоких аркових мостів, побудовані вони у XVII-XX столітті. Є тут дві церкви: баптистська та англіканська Святого Лаврентія, зведена ще у XIV столітті з реконструкцією у XVIII-XIX столітті.

Історики вважають, що життя людей у селі розпочалося ще 4000 років до нашої ери. Давньоримська кераміка й монети, знайдені на його території, свідчать про довгу римську окупацію. До XI століття була заснована християнська церква Норман.

Будинки і магазини збудовані із жовтого вапняка, характерного для Котсуолда. 114 приміщень в Бертон-на-воді – це ті, які відносять до особливо важливих.

В пік туристичного сезону в селі більше відвідувачів, ніж самих жителів – майже 300 тисяч.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *