Світ

Альберт Бурла: «Люди, які розповсюджують дезінформацію про уколи – злочинці»

Генеральний директор Pfizer Альберт Бурла нещодавно про це заявив в Атлантичній раді.

За словами Бурли, ці негідники відповідають за загибель мільйонів людей. Як повідомляє CNBC, директор компанії, яка отримала мільярди доларів лише від уряду США за свою в…ну, заявив про це у вівторок, виступаючи в Атлантичній раді, аналітичному центрі у Вашингтоні, округ Колумбія. Під час своєї розмови з генеральним директором Атлантичної ради Фредеріком Кемпе Бурла розгромив невелику кількість людей, які навмисно поширюють дезінформацію про в…ни і вводять в оману населення, яке сумнівається у них.  За словами голови фармацевтичної компанії, смерть мільйонів людей – це на їхній совісті.

“Є дві групи людей, – сказав він, – люди, які вколоті, є люди, які скептично ставляться до уколів, але вони щ…ся, вони збільшують свій ризик. Ті, хто не отримує укол, вони бояться в…ни. І вони зляться на людей, які наполягають на тому, щоб вони отримали це. Це я розумію. Вони дуже хороші люди. Вони порядні люди, але у них є страх – і я це розумію. І вони не хочуть ризикувати. Та є дуже невелика частина професіоналів, які спеціально поширюють дезінформацію, щоб ввести в оману тих, хто має побоювання. Ці люди-злочинці.

Кемпе погодився, заявивши, що з ними “теж слід поводитися як із злочинцями”. Лідер Pfizer також прочитав лекцію про те, що життя людей може “повернутись у нормальне русло”, як тільки багато мільйонів американців, які сумніваються у в…ції, перейдуть від нещеплених до щеплених. “Єдине, що стоїть між новим способом життя і нинішнім способом життя, – це, чесно кажучи, нерішучість щодо щеплень”, – сказав Бурла в Атлантичній раді.

Правда, Бурла чомусь не згадав, що його «в…ни» не пройшли усі стадії випробовувань. І такі заяви не що інше, як примусове змушування до участі в клінічних випробуваннях. І ті, хто виступає проти цього, поставлені в ряд із злочинцями. Що далі?

P. S. У зв’язку з жорстокою цензурою офіційні медичні терміни змінені та скорочені.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *